Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al : Ucuz güvenilir ve hızlı paykwik kart almak için yapmanız gerekenler çok basittir.Canlı desteğe bağlanarak müşteri temsilcisinden güncel bilgileri talep etmeniz yeterlidir.

Sanal kredi kartları gerçek, fiziksel kredi kartlarının dijital versiyonlarıdır.

Kredi kartı sahtekarlığı ve kimlik hırsızlığını önlemeye yardımcı olmak için çevrimiçi veya telefonla alışveriş yaparken gerçek kart bilgileriniz yerine bunları kullanabilirsiniz.

Sanal kart, gerçek kartınızın tek kullanımlık bir temsilcisi gibi çalışır. Sanal karta bir şey olursa, onu silip yenisini alabilirsiniz.

paykwik satın almak için tıklayınız

 

Paykwik Al

Gerçek kredi kartı bilgilerinizi satıcılara vermek yerine, paykwik kart numarasını verebilirsiniz.

Ardından, web sitesi veya şirketle ilgili herhangi bir güvenlik sorunu varsa, bu sanal kartı iptal edebilirsiniz. Her türlü hileli işlem yapan hırsızlar için endişelenmenize gerek yok, çünkü sadece bir sınırlı sayıya sahip olacaklardı. Ve kart bilgilerinizi çalındığını bildirmeniz ve yeni bir kart göndermeniz gerekmez.

Online alışveriş yaparken ne kadar güvende hissediyorsunuz? Gerçek hesap bilgilerinizi, satın alabileceğiniz herhangi bir web sitesine vermek ister misiniz?

Cevaplarınız muhtemelen mizacınıza ve alışveriş yapma eğiliminize bağlıdır. Yalnızca büyük, popüler tüccarlardan alışveriş yaparsanız, dolandırıcılıktan güvende hissedebilirsiniz, ancak veri ihlalleri hala bir tehdittir. Ucuz, gölgeli veya dolandırıcı gibi görünen web siteleri olan daha küçük şirketlere gelince, özel verilerinizin güvenliği konusunda daha şüpheci olmak normaldir.

Paykwik Kart

Paykwik ile oluşturduğunuz sanal kart numaraları satıcıya özel olacaktır, yani her biri yalnızca eşli satıcıyla birlikte kullanılabilir.

Uzantıyı yükledikten sonra, bir ödeme sayfasındayken Paykwik yükleme bilgileri açılır. Bu satıcı için sanal bir kart numarası oluşturmak için talimatları izleyin. Bu numara, aynı satıcıdan gelecek alımlarda saklanacak ve kullanılacaktır.

Veya, satın almadan önce sanal kartlar oluşturmak için Paykwik’i kullanabilirsiniz.

Paykwik aracı, fiziksel kartınızı postaya ulaşana kadar beklemek yerine, onayladığınız anda tam kart bilgilerinizi almanızı sağlayan benzersiz bir hizmet içerir. Hesap numarası, son kullanma tarihi ve CVV güvenlik kodunu içerir. Veya kartınız kaybolduğunda veya çalındığında Paykasa , daha hızlı bir şekilde geri dönmenize yardımcı olmak için yedek kart bilgilerinizi anında sağlayabilir.