Paykwik Reseller

Paykwik Reseller : Bir Paykwik kartı, kredi kartına benzer, ancak ön ödeme, denge yüklerken kullanılan bir karttır. Bu kart tüm dünyada oyun satın almak, YouTube ve oyuncu satın almak, aynı zamanda mobilya ve diğer mağazalarda kullanmak için kullanılıyor. Ucuz bir kart almak ve oyunu daha ucuz hale getirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sistemden bir Paykwik kartı satın almak. Sipariş vermek için, wahatsap temas hattındaki yetkili ile iletişime geçerek ve sistemdeki destek düğmesini kullanarak sipariş verebilirsiniz. Karta bakiye yüklemek istiyorsanız, sistemdeki para birimlerinden birini yükleyebilir ve bakiyeyi anında karta yükleyebilirsiniz.

Paykwik Kartın Müşterilerine Sunduğu Avantajları

Paykwik kartı, internette kullanabileceğiniz en güvenilir kartlardan biridir ve diğer ön ödemeli kartlar için en karlı olanıdır. Bu kartın en büyük avantajı ödeme sistemindeki rahatlığıdır. Birçok ön ödemeli kart, Paykwik kartı müşterileri için minimum 30 veya 50 avro sınırına ve minimum 10 avroya sahiptir. Sistem ayrıca 10 ila 1000 arasında bir ara ödeme için maksimum seçeneğe sahiptir. Diğer bir özellik de kullanımı kolaydır. Ödeme için siteye 14 basamaklı Paykwik kart numarasını girerek kolayca işlem gerçekleştirebilirsiniz. Uzun ve sıkıcı bir üyelik sözleşmesiyle, bu kartı, kimlik bilgisi gerektirmeden iletişim hattından alabilirsiniz.

Paykwik kartı nasıl satın alabilirim ?

Paykwik kartı ön ödemeli bir sistem ile çalışır. Tek kullanımlık kartlar satın alır ve bir Paykwik kartı kabul noktasında ödeme yapabilirsiniz. Paykwik kartında sınırsız harcama özelliği yoktur. Bu nedenle, bu kartı hem PayPal’da hem de diğer ödeme sistemlerinde kullanmak için her seferinde bu kartı tekrar almanız gerekir. Satın aldığınız kartın bakiyesini banka hesabınıza veya diğer alternatif yöntemlere devredemezsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ödemeleri isimsiz olarak yaptığınız her seferde kartlarınızı tekrar alırsınız.

Paykwik kartı her yerden satın alınabilir, ancak yukarıda belirtildiği gibi, satın almadan önce bir fiyat anketi yapmanız gerekir. Eğer bir Paykwik kartı uygun fiyata ve ucuz bir fiyatla almak istiyorsanız, fiyatları araştırmanız gerekir. Fiyatın güvenilir olacağını söylerseniz, şirket hakkındaki yorumlara bakmalı ve kararınızı olumlu ya da olumsuz olarak vermelisiniz. Birçok sitede, bu fiyatlar çok abartılı rakamlar şeklindedir ve küçük bir pazar araştırması yaparsanız, hem güvenli hem de uygun fiyatlı satın alabileceğiniz bir site bulabilirsiniz. Bu kart, güvenlik ve hızlı servis gibi bir çok avantaja sahiptir, bunlardan yararlanmak istiyorsanız, bu kartı düşünmeden sipariş edebilirsiniz.

Paykwik’in parçalanma süreci son derece zaman alıcı ve çok riskli. Bunun neden risk ile ilişkili olduğu sorusuna basit bir cevap verilebilir. Bugün piyasada birçok dolandırıcı var, bu nedenle bu dolandırıcıların sizi Paykwik paranızdan kâr etmek istemek için kandırabilirler.

ref : https://kartevi.com/paykwik/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir