Paykwik Nasıl Bir Karttır

Paykwik Nasıl Bir Karttır ;  Paykwik kart tüketim ürününden ayıran özellik ürünün türü, cinsi, içeriği değil, satın alma amacıdır. Paykwik kart sanal kart ihtiyacını karşılamak amacıyla satın alınırken, tüketim ürünleri nihai tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla satın alınırlar.

paykwik satın almak için tıklayınız

 

2-

Dolayısıyla hızlı paykwik , satın alma amacına bağlı olarak, endüstriyel ürün de olabilir, tüketim ürünü de olabilir. Örneğin, kişi bir paykwik kartı kendi ihtiyacını karşılamak amacıyla satın alıyorsa bu paykwik kart bir tüketim ürünüdür, fakat aynı kart bir işletmedeki satış elemanlarının satıştaki ihtiyacını karşılıyorsa o zaman bir endüstriyel üründür.

3-

Böylece denilebilir ki, ucuz paykwik ürünlerinin büyük bir çoğunluğu aynı zamanda endüstriyel ürün de olabilir. Örneğin, güvenilir paykwik, kağıt, kalem, çalışma masası, tutkal, salatalık, süpürge makinesi, deterjan, vs., satın alma amacına bağlı olarak tüketim ürünü de olabilir, endüstriyel ürün de. Kesebir (1980:164) söz konusu ürünleri, her iki pazarda da kullanılabilmelerinden dolayı, “paykwik bozum” olarak ifade etmiştir.

Paykasa satın al

Paykasa nasıl bir karttır
             Paykwik nasıl bir karttır

Ref : https://kartevi.com/paykwik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir