Paykwik İle Para Yatırma

Paykwik İle Para Yatırma : Paykwik öyle özel bir sistemdir ki, gönderdiğiniz her miktar için size özel bir kart kodu gönderilir. Şimdiye kadar kullandığınız çoğu ödeme yönteminden daha basit olan Paykwik, aynı zamanda daha hızlı çalışıyor ve dünya çapında faaliyet gösteriyor. Satın almak istediğinizde web sitemize veya telefon numarasına başvurabilir, bir Paykwik kartına sahip olabilirsiniz, yetkili satıcıya, fiyatlarımız fiyatlarımıza yansıtılmıştır. Paykwik kartı satışlarımızda bir önceliktir.

Paykwik’i alma süreci aslında çok basittir. Açıklamak için:

Web sitemizden veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Almak istediğiniz Paykwik miktarını seçin ve ödeme için para transferi gönderin
Nakliye işlemini tamamladıktan sonra,
Bu üç adımı tamamladıktan sonra, Paykwik kart kodunuz size bir mesaj olarak gönderilecektir. Satın aldıktan sonra 1 yıl içinde kullanılabilecek Code Paykwik, istediğiniz sitede güvenle kullanabilirsiniz.

Paykwik nasıl satın alınır?

Ülkemizin bilişim sektöründeki garantisi ile Paykwik, önde gelen bir oyun kartı sistemi sunan, Türkiye tarafından uygulanan bir sistemdir. Bu sanal dünyadaki satın alımlar için nakit paradır.
Paykwik kartı, insanların ön ödeme yaparak güvenli alışveriş yapmalarının en güvenilir ve hızlı yoludur. Paykwik’in ön ödemeli elektronik kart sistemi, telefon hatlarına benzer. İstediğiniz zaman indirebilir ve konuşabilir, ardından işiniz bittiğinde tekrar konuşabilir ve tekrar konuşabilirsiniz. Sanal para ile aldığınız miktarda ödediğiniz miktardaki Paykwik sistemi ve bu parayı Paykwik gece sitelerinde kullanabilirsiniz.

Dünyanın her yerindeki insanlar için güvenli ve güvenli alımlar sağlayan İngiltere merkezli Paykwik ön ödemeli sistemi, ödeme işlemi sırasında hiçbir şekilde bir kart numarası veya kişisel bilgi girmenize izin vermez. Dilediğiniz zaman ya da 3 ay sonra harç içerisindeki miktarı biliyorsunuz. Diğer bir avantaj, bazı e-ticaret sitelerinin veya oyun parası sitelerinin Paykwik sahiplerine bonusların yüzde 30’unu sunmasıdır. Çevrimiçi alışverişlerde güven oluşturma açısından size sunulan PIN kodları 14 rakamdır ve kullanıcılar bu kodlara birçok satış sitesinden kolayca ve güvenle erişebilir.
Tüm noktalardan elde edilebilecek bir hizmet sunan dünyanın en iyi cep telefonu ve alanında en uygun, en ucuz Pakywik. Paykwik dünyasına katılarak% 10 bonus online kazanabilirsiniz.

ref : https://kartevi.com/paykwik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir