Paykwik İle Kolay Ödeme

Paykwik İle Kolay Ödeme : Şu anda, nakit taşımak yerine, kredi kartları ve sanal para kullanılmaktadır. Giderlerden sonra kredi kartlarıyla ödeme yapıldığından, masraflar aşırı olabilir. Bazı sitelerde, alışveriş yaparken kredi kartları için özel bilgiler isteyebilir ve bu sayede kartın güvenilirliğini azaltabilirsiniz. Kredi kartlarının başka bir olumsuz yönü yasal olarak bazı ürünlerin satın alınamamasıdır. Bütün bunlara dayanarak, bir Paykwik kartı insanların ihtiyaçlarına hizmet eden sanal bir para birimidir. Her şeyden önce, satın alma kartınıza para koyarak, harcamalar için işlemler yapabilirsiniz. Bu sınırsız kart masraflarını önler ve bütçenize göre para harcamanıza yardımcı olur.

Paykwik Card ile ne satın alabilirim?

Tüm alışverişlerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Özellikle, oyuncular bu kartı kullanarak oyunlardan anında gelir elde edebilirler. Ayrıca Internet üzerinden kıyafet, elektronik eşya ve yiyecek satın alabilirsiniz. Kredi kartı limitiniz yeterli değilse, doğrudan Paykwik kartınızla mal alışverişi yapabilirsiniz.

En güvenilir sanal kart

Bugün, güven sorunu oldukça yaygın hale geldi. Özellikle, bazı siteler tüm kredi kartı bilgilerinizi isteyebilir. Paykwik kartınızla yapılan işlemlerde kişisel bilgilerinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi girmeniz istenmeyecektir. Ancak, başvuru çok kısa sürede işleme alınacak ve günün herhangi bir saatinde operasyonel destek alabilirsiniz. Kartınızı kullanmaya karar verdiğinizde, cep telefon numaranıza bir PIN kodu eklenecek ve bu da alışverişlerinizi daha güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Türkiye’de bu durumda kimseye kullanamayacağınız Paykwik kartı ile dünyadaki en güvenilir sanal kartların farkını da içeriyor.

Kısa Süreli Paykwik Kartı

Bir kart satın alırken en az 10 avro indirmelisiniz. Bu işlemden sonra, harcayana kadar kartınızdaki para kartınızda olacaktır. Euro yükseldikçe, paykwik kartınızı günlük döviz kuruyla değiştirebilirsiniz. Bu durumda, ek kar elde edebilirsiniz. Yine, kartınızdaki takılar gibi yatırım araçlarını satın alabilirsiniz.

ref : https://kartevi.com/paykwik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir