Paykwik Ekşi

Paykwik Ekşi : Paykwik, tüm dünya tarafından kullanılan bir çevrimiçi ödeme sistemidir. Kartlarınızdan kısa sürede satın alımlarınızı Paykwik, sorunsuz ve alış verişlerde kredi kartı takası olmadan kişisel bilgilerinizi aktarmaz. Bilgi vermeden satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Paykwik’i satın aldıktan sonra Paykwik kullanmanız gerekmez. Paykwik kartınızı düşürerek istediğiniz zaman paranızı geri alabilirsiniz. Bunu yapmak için, avronun günlük döviz kurunu hesaplarken çok düşük bir komisyon tahsil edilir ve Paykwik’i düşüren sizden istenen hesap numarasına ödeme yapılır. Paykwik kartı, sadece yıkma işlemi için en uygun komisyon oranıyla dikkat ettiği Paykwik kartının ne kadarını kapsar, güvenmediğiniz bir sitenin yanı sıra, bu işlemi yapmayın. Birçok durumda, Paykwik kartı bozulduğunda, istenen hesap numarasına sahip olsanız bile, bu işlemin hızlı ve eksiksiz olması çok önemlidir.

Paykwik kartı, çevrimiçi alışverişlerde güvenle ödeme yapabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Kolayca satın alabileceğiniz Paykwik kartları, Paykwik kartları için geçerlidir, bu yüzden sadece bu miktar için alışveriş yapabilirsiniz. Çevrimiçi alışverişlerde aldığınız Paykwik kartını kullanmazsanız bakiyeniz görüntülenmez. Paykwik kartını düşürmek için Paykwik’i düşürerek istediğiniz zaman paranızı geri alabilirsiniz. Paykwik kart takas işlemlerinde komisyon çok düşüktür, bu nedenle paranızı değer kaybetmeden güvenle değiştirebilirsiniz.

Paykwik’i değiştirirken, Paykwik’te Paykwik kartlarını takas edebilirsiniz. Euro TL tarifesine göre, paranızı alabilmek için Paykwik kart numaranızı girmeli ve paranın yaklaşık 15 dakika içinde hesap numaranıza gelmesini beklemelisiniz. Paykwik’e güvenmediğiniz sitelerde harekete geçmeyin. Paykwik, uzun zamandır paraya çevrilebilen çevrimiçi Paykwik kartlarından en iyi şekilde yararlandığı için biliniyor ve gerekirse tekrar çevrimiçi alışverişler kullanmanız gerektiğinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

ref : https://kartevi.com/paykwik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir