PayKwik Avantajları

Paykwik Avantajları

PayKwik Avantajları ;  Alışveriş dünyasınında birden çok platformdan yararlanmak için online ödeme seçeneklerini kullanmak zorundayız. Bunlardan biri olan Paykwik kart güvenlik problemlerini ortadan kaldırmaktadır. Sürekli alışveriş yapan veya ilk kez alışveriş yapacak kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaktadır. Hiçbir şekilde gözünüzün arkada kalmayacağı ön ödemeli sistem olan Paykwik kart satın almak için de kolaylıklar sunmaktadır. Sadece internet üzerinden satış desteği sunan resmi bayi sayfalarından hızlı ve güvenli para transferi yaparak seçmiş olduğunuz kartı satın alabilirsiniz. Herhangi kişisel bilgi içermeyen Paykwik kart güvenli ve zahmetsizdir.

 

KARTIN GEÇERLİ OLDUĞU SAYFA TÜRLERİ HANGİLERİDİR?

Online platform olan e-ticaret sayfaları önceden de olduğu gibi birçok ödeme kolaylığı sunmaktadır. Bilgi güvenliğini ön planda tutmak zorunda olan bu platformlar daha güvenli olan ön ödemeli sistemleri de sunmaktadır. Hiçbir kişisel bilgi gerekmeden ve kişisel banka bilgileri girmeden ödemenizi kolayca yapabilmektesiniz. Bundan dolayıdır ki kullanıcılar ön ödemeli kart güvenliğini ve hızlılığını daha çok tercih etmektedir. Paykwik kart da bu kolaylığı sizlere sunmaktadır.

 

Kullanım Koşulları Nelerdir?

Çoğu web platformlarında ödeme kolaylığı sunan Paykwik kart kullanım kolaylığı ve en önemlisi güvenilirliği ön planda tutarak kullanıcılara belirli kullanım şartları sunmaktadır. Birçok banka kart ödemesi sistemlerinde olduğu gibi yasal yaş sınırı üzerinde olup Türkiye Resmi Satış platformlarından üyelik bilgileri oluşturarak satış sonrası destek için zorunlu tutmaktadır. Kişisel bilgiler hiçbir kurum ve kuruluşlara aynı zamanda tüzel ve tekil kişiler ile paylaşılmamaktadır. Kullanıcı bilgilerinin en önemli amacı birden çok satın alma işlemlerinde siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli hizmet sunacak olmasıdır.

 

Paykwik Kart Satın Alma Yöntemleri Nelerdir?

Birçok kullanıcının tedirginlik yaşadığı ödeme sistemlerinden biri de banka ve kredi kartı ödeme sistemidir. Bu sebeple ön ödemeli kartlara yönelen müşteriler ilk olarak satın alma yöntemleri konusunda tedirginlik yaşamaktadır. Kullanım kolaylığı ve güvenilirliği ile bilinen Paykwik kart Resmi Türkiye bayilerinden ve sadece internet platformlarından satın alınmaktadır. En güvenli özelliği de kredi kartı ve mobil ödeme sistemi ile satış yapmamasıdır. Çünkü kullanıcılar banka bilgilerini vermek istemediğinden hizmet sürecinde birçok sıkıntılar yaşamaktadır. Bu belirsizliği ortadan kaldırmak için Türkiye Resmi Satış Sorumlusu olan şirketimiz Kimlik bilgileri ile gelen müşterilerimizin aynı bilgiler ile kişisel banka hesaplarından anlaşmalı banka hesaplarımıza havale yapmalarıdır. Ödemelerini de takip ederek zahmetsiz bir yöntemi kullanmış olurlar. Bu sayede banka bilgilerini paylaşmamış olur ve sadece e-mail, telefon sistemleri üzerinden iletişime geçmiş olurlar.