Mobil ödeme ile Paykwik satın almak artık çok kolay olacak sadece bizi takip edin.

Mobil ödeme ile Paykwik satın al ; Firmamız üzerinden Mobil ödeme ile paykwik kart satın almak için en kısa zamanda aktif hale gelecektir.

mobil ödeme paykasa

Sizde ”mobil ödeme aktif” edilince haberdar olmak istiyorsanız lütfen sosyal medya bağlantımızı beğenin aktif olduğun’da mobil ödeme sistemi https://www.pykasa.com tarafından bilgilendirilin.

Kısa bir bilgilendirme yaparsak mobil ödeme ile paykasa satın alımlarını sadece paykasa mobil kullanıcıları yapabilecektir çok kısa sürede paykwik mobil uygulamamız kullanıma açılacaktır.

Not: https://www.pykasa.com Facebook beğen butonunu tıklayarak sürekli bizi takip edebilir ve aynı zaman’da  kredi kartı aktif olduğu anda otomatik olarak sizi Facebook sayfamızdan bilgilendireceğiz. Takipde kalın!

Paykwik Para Çekme Nasıl yapabilirim?

Değerli Müşterilerimiz hangi koşullarda ödeme yaparsanız yapın örnek paykasa , astropay , cashixir ,paykwikveya cepbank gibi ödeme seçeneklerin’den birini kullanıyorsanız bu ödeme çekme işlemini paykasa ile yapabilirsiniz.

Paykwik Türkiye

1:) paykwik para yükleme sonunda Bakiyeniz olan siteden paykwik olarak bakiyenizi istiyeceksiniz

2-) İçerdeki bakiyeniz kadar size € değerinde paykwik kart verilecektir.

3-) Paykwik olarak aldığınız bakiyeyi TL’ye firmamız üzerinden ”paykwik bozdurma” bölümünden Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek kartınızı anında paraya çevirebilirsiniz.

Paykwik ile Para Yatırma ; İnternet ortamında Çevrimiçi online ödemelerde kullanılılan bir aracı kart olan paykwik kartı ister Havale ile & kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Paykwik kart sayesinde gerçek paranızı Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip banka hesap numarlarımız’dan herhangi bir ine Paykasa kod tutarı karşılığını gönderdiğinizde sizde ”paykwik kart” sahibi olabilirsiniz.

Mobil Ödeme ile Paykasa satın al

Ülkemizde, paykasa satış hizmetini sunan www.paykasatrend.com olarak müşterilerimizin bu altın çağın harika ürününden faydalanırken daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde gerekli güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Zaman teknoloji zamanı ise güvenlik www.paykasatrend.com ile sağlanır.

Ref : https://kartevi.com/paykwik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir