Güvenilir Paykwik Kart

Güvenilir Paykwik Kart ;  Paykasa, internet üzerinden hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan alışveriş yapma imkanı sağlayan bir ön ödemeli kart sistemidir. Güvenilir paykwik kart sahibi olmak isteyenlerin yapması gereken hesap açılışını ya da kart satışını yapan resmi bayiler üzerinden işlemlerini yapmaları yeterlidir. Temsilcilerle iletişime geçilerek belirlenen limitler dahilinde bir kart satın alınır ve hesap oluşturulmuş olur.

Güvenilir Paykwik Kart Almak İçin Tıklayınız

GÜVENİLİR PAYKWİK AL

Güvenilir paykasa, kullanıcılara güvenliğin yanında sorunsuz bir alışveriş deneyimi de yaşatmaktadır. Paykasa’nın bir diğer amacı kişiye özel bir alışveriş deneyimi yaşatmasıdır. Yeni bir elektronik para türü olan Paykasa, hem güvenli hem de kullanım açısından oldukça kolaydır.

Kredi kartlarında olduğu gibi güvenilir paykasa da 16 haneli bir kart numarası,güvenlik koduna ve son kullanım tarihine sahip güvenilir bir ön ödeme sistemidir. Bu ödeme sistemi ne kadar sıradan kredi kartlarına benzese de kullanıcının kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde almaz ve oldukça güvenli ve hızlı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Dünyada da olduğu gibi ülkemizde de e-ticaret sektörü hızla büyümektedir. Büyüyen e-ticaret ve internet sektörü yeni güvenlik sistemlerine ihtiyaç duymaya başlamıştır. İşte bu alanda kişisel bilgilerinizi kullanmadan güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza ve hizmet satın alabilmenize olanak tanır.

Kullanıcıları yakından ilgilendiren diğer bir konuda bankaların sıradan kredi kartlarından aldığı komisyonu almamasıdır. En hızlı, en güvenli ve en etkili ödeme yöntemi olan bu yeni elektronik para türü paykasa ile her yerde ve her zaman hızlı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Paykwik’i nerelerde kullanabilirim?

Güvenilir paykasa global büyük, küçük ve yerel online alışveriş yapan sitelerde kullanılır. Ayrıca aplikasyon uygulamaları satın alımlarında, oyun içi ürün alımlarında istediğiniz zaman güvenli ve hızlı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Paykwik Satın Al

Türkiye’de son verilere göre yaklaşık 176 milyon banka kartı ile kredi kartı bulunuyor. 2016 yılında internet üzerinden yapılan alışverişlerin tutarı 68,5 milyar liraya ulaştı.Bir yandan e-ticaret bu kadar gelişirken bir yandan da güvenlik ön plana çıktı. Ön ödeme sistemlerinin sektöre yeni bir boyut getirmesi güvenlik açısından gün geçtikçe daha çok tercih ediliyor. Bu sebeple ön ödeme sistemlerine ilginin artması güvenilir paykasa kullanıcıları açısından büyük önem arz etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir